Krzysztof Krawczyk sprzedaje BARDZO osobisty samochód! Jest barek, telewizor i leżanka - ZDJĘCIA

2021-03-04 11:06 xDrive

Krzysztof Krawczyk skończył z regularnym koncertowaniem, dlatego nadszedł czas by pożegnać się również z samochodem, którym jeździł w trasy koncertowe. To wyjątkowy, bo spersonalizowany bus. Mercedes Sprinter został wystawiony na jednym z portali ogłoszeniowych. Ile trzeba zapłacić za pojazd z wyjątkową historią?

Piosenkarz nie wyklucza, że pojawi się jeszcze na scenie, ale z regularnym koncertowaniem skończył w zeszłym roku. Krzysztof Krawczyk udał się na artystyczną emeryturę, dlatego decyzja o sprzedaży busa, którym jeździł w trasy koncertowe nie dziwi. Co to za samochód? Pełen wygód Mercedes-Benz Sprinter kosztuje swoje, a w tym przypadku płacimy nie tylko za wyjątkową historię.

SprawdźLuksus dla pana, bagażnik dla psa. Krzysztof Ibisz wozi pupila szpanerskim autem - ZDJĘCIA

Auto Krzysztofa Krawczyka zostało wystawione na portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Mercedes z 2012 roku został wyceniony przez sprzedawcę na niespełna 200 000 zł. Pełen luksusów bus ma niewielki "nalot", bo do tej pory przejechał 196 000 km. To zmodyfikowana konstrukcja, bazująca na blaszanym furgonie, zaadaptowana do potrzeb wymagających artystów.

Krzysztof Krawczyk sprzedaje Mercedesa Sprintera
Autor: otomoto - PC Truck.pl Sp. z o.o. Sp. k. Krzysztof Krawczyk sprzedaje Mercedesa Sprintera

Spersonalizowany Mercedes Krzysztofa Krawczyka jest na sprzedaż

Rzut oka do wnętrza zdradza, że samochód należał do piosenkarza. Spersonalizowane akcenty zdobią wnętrze, a wygody takie jak rozkładana leżanka pozwalały odpocząć w trasie koncertowej. Mercedes, którym Krawczyk podróżował z żoną ma również telewizor, LED-owe oświetlenie wnętrza i wygodne fotele. Taką furą można zwiedzać zakątki Polski, ale wygląda na to, że regularnego podróżowania nadszedł kres. 

Samochód jest sprzedawany przez komis z Wejherowa. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć, a pod linkiem - ogłoszenie.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze