Nawet PARASOL pasuje im DO BRYKI! Tak jeżdżą Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - ZDJĘCIA

2021-01-25 15:47 Rafał Mądry

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula to znani aktorzy występujący m.in. w popularnym i lubianym serialu "Na dobre i na złe”. W życiu prywatnym od kilku lat tworzą zgrane małżeństwo, które nie obawia się wspólnie występować przed publicznością i kamerami. Na co dzień aktorska para porusza się ciekawym samochodem. Chodzi o niepozornie wyglądający kompakt, który jest gwarancją dynamiki i przyjemności z jazdy. Widać, że Marta i Kamil bardzo lubią to auto - mają nawet parasol pasujący do tej bryki!

Czym jeżdżą Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula? Małżeństwo do jazy po mieście wybiera zwinny, kompaktowy samochód marki Audi. Pojazd to dokładnie trzecia generacja Audi S3 Sportback po liftingu, która była produkowana w latach 2016-2020. Samochód po zmianach łatwo rozpoznać m.in. po specyficznej stylistyce przednich reflektorów, świateł tylnych i zderzaków. Ten 5-drzwiowy samochód jest elegancko wykończony wewnątrz, a wyposażenie zawiera sporo rozwiązań z zakresu komfortu oraz systemów wsparcia kierowcy dbających o bezpieczeństwo. S3 otrzymujące seryjnie montowane sportowe fotele oraz sztywniejsze nastawy układu jezdnego, to przede wszystkim mocny silnik i świetne osiągi. Już stylizacja tylnej części samochodu, z podwójnymi końcówkami układu wydechowego, wyprowadzonymi po obu stronach zderzaka informuje, że patrzymy na dynamiczny samochód.

Zobacz również: To rodzinna RAKIETA! Kasia Zielińska ma OSZAŁAMIAJĄCE auto - ZDJĘCIA

Auto napędza benzynowy, turbodoładowany silnik 2.0 TFSI, połączony z automatyczną przekładnią S tronic oraz napędem na cztery koła quattro. Jednostka wytwarza moc 310 KM w szerokim zakresie od 2000 do 5400 obr./min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 400 Nm. Doskonała trakcja pozwala na osiągnięcie pierwszej "setki" w znakomitym czasie 4,9 s (w dostępnej wersji z 6-biegową skrzynią manualną czas przyspieszenia 0-100 km/h trwa 5,3 s). Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h. Ile kosztuje takie auto? W salonach marki Audi model ten nie jest już dostępny. Samochód został zastąpiony przez zupełnie nową generację, która jest wyceniona od 191 500 zł. To jednak tylko kwota wyjściowa, którą łatwo podbić dodatkami. Na używane 2-3 letnie Audi S3 Sportback trzeba przygotować ponad 100 tys. zł. 

Najnowsze