Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Pasażerowie z obrażeniami trafili do szpitala

2019-12-03 11:06 Jan Guss-Gasiński
Nie ustąpił pierwszeńśtwa na skrzyżowaniu. Pasażerowie z obrażeniami trafili do szpitala
Autor: Policja Nie ustąpił pierwszeńśtwa na skrzyżowaniu. Pasażerowie z obrażeniami trafili do szpitala

Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 1 grudnia w miejscowości Łykoszyn. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się na skrzyżowaniu z autem marki Hyundai i20.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 1 grudnia chwilę po godz. 11.00. Policjanci, którzy zjawili się na miejscu, ustalili, że 34-letni mężczyzna z gm. Łaszczów, który kierował samochodem marki Renault Laguna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letnniemu kierowcy Hyundaia i20.

Sprawdź: Pijany rowerzysta jechał "wężykiem" i wpadł pod samochód

W chwili zderzenia obydwaj mężczyźni byli trzeźwi, co na miejscu zdarzenia potwierdziło badanie alkomatem. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafili pasażerowie obu pojazdów. 

Zobacz: Brawurowo uciekał przed policją. Nie dał rady kończąc widowiskowo w rowie - WIDEO z POŚCIGU

Funkcjonariusze podczas prowadzenia dalszych czynności ujawnili, że kierujący Renault porusza się autem bez aktualnych badań technicznych pojazdu. Okazało się także, że za to przewinienie kierowca stracił dowód rejestracyjny już we wrześniu. 34-latkowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zostało zatrzymane prawo jazdy.

Kierowcy muszą o tym pamiętać! Od 5 grudnia jazda na suwak i korytarz życia będą obowiązkowe. Mówi Paweł Grześ z rzeszowskiej drogówki:
Nie ustąpił pierwszeńśtwa na skrzyżowaniu. Pasażerowie z obrażeniami trafili do szpitala
Autor: Policja Nie ustąpił pierwszeńśtwa na skrzyżowaniu. Pasażerowie z obrażeniami trafili do szpitala