Nissan pokazał swoje zbiory. Od tych aut nie chce się odrywać wzroku - WIDEO

Nissan pokazał swoje zbiory. Od tych aut nie chce się odrywać wzroku
Autor: Youtube/Nissan Nissan pokazał swoje zbiory. Od tych aut nie chce się odrywać wzroku

Wielkie niemieckie muzea motoryzacyjne cieszą się w Europie ogromnym zainteresowaniem i każdego roku przyjmują miliony odwiedzających z całego świata. Inaczej jest jednak z japońskimi markami, które na Starym Kontynencie nie posiadają zaawansowanych obiektów kulturowych. Na szczęście dla tych, którzy nie mogą wybrać się do Kraju Kwitnącej Wiśni, Nissan przygotował specjalną relację ze zjawiskowego DNA Garage. Usiądźcie wygodnie i weźcie coś na zagryzkę, bo od tych aut aż nie chce się odrywać wzroku.

Nissan DNA Garage to gigantyczny hangar położony w japońskim mieście Zama, całkiem niedaleko fabryki japońskiego producenta. Za stalową bramą kryją się wszystkie modele, jakie od 1933 roku wyprodukował Nissan, Datsun czy inżynierowie grupy NISMO. Począwszy od pierwszych bolidów klasy Grand Prix, przez samochody rajdowe, aż po sportowe auta spod szyldu GT-R i cywilne modele jak np. Micra.

Sprawdź: Nissan powiększa swoją ofertę. Nowa wersja wyposażena N-Tec przyciąga wzrokiem i bogatym wyposażeniem

Niestety, Japonia jest dość odległą lokalizacją. Ponadto, aby dostać się do DNA Garage, trzeba ze znacznym wyprzedzeniem zgłosić swoje zainteresowanie na stronie internetowej. Jeśli nasze zgłoszenie zostanie zaakceptowane, będziemy mogli swobodnie przejść się po całej hali. Całkiem sporo zachodu, prawda?

Zobacz: Po pijaku nie opanował potężnego Nissana GT-R. Wyprzedzał na zakazie, staranował kilka aut i zatrzymał się na barierach - ZDJĘCIA

Na całe szczęście Nissan przygotował na platformie YouTube 3-godzinną relację, podczas której wraz z przewodnikiem możemy poznać i podziwiać wszystkie samochody. Jest tylko jeden problem — przewodnik, jak można się spodziewać, mówi po japońsku. Niemniej dla największych fanów marki to z pewnością nie stanowi żadnego problemu. 

Najnowsze