Nowe BMW serii 4 Coupe z pionowym grillem! Auto zadebiutuje lada moment

2020-05-29 11:13 Jan Guss-Gasiński
Nowe BMW serii 4 Coupe zadebiutuje lada moment! Producent nie zrezygnował z pionowego grilla
Autor: BMW Nowe BMW serii 4 Coupe zadebiutuje lada moment! Producent nie zrezygnował z pionowego grilla

Wieści o pionowym grillu, czyli największym koszmarze fanów samochodów z Bawarii, który rzekomo miał pojawić się w nowym BMW serii 4 Coupe, właśnie się potwierdziły. Pomimo wielu negatywnych opinii, niemiecki producent nie zrezygnował z tak odważnego rozwiązania. Jak wygląda nowa "czwórka"? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wszystkie szczegóły o nowym modelu poznamy już 2 czerwca 2020 roku.

Pierwszy poważny przeciek dotyczący nowego BMW serii 4 Coupe pojawił się na początku lutego. Kiedy zmotoryzowani zobaczyli, że ogromny pionowy grill inspirowany starymi modelami z lat 60. będzie zdobił zderzak drugiej generacji dwudrzwiowego sportowca, w internecie zawrzało. Nowatorskie rozwiązanie szybko spotkało się w negatywną opinią fanów marki.

Sprawdź: Spore zmiany w BMW serii 5 po liftingu. Elektryfikacja nie zabrała nam V8

Jeszcze do niedawna większość fanów motoryzacji nie wierzyła, że niemiecki producent posunie się do tak odważnego kroku. Najnowsze zapowiedzi o debiucie nowej "bawarki", rozwiały wszystkie wątpliwości. Poza zniesławionym grillem pas przedni będą zrobić także dwa potężne reflektory w technologii Full Led o groźnym spojrzeniu oraz równie spore wloty powietrza. Z tyłu natomiast pojawią się lampy z charakterystycznym dla nowych modeli wzorem LED, które nachodzą na tylne błotniki.

Zobacz: BMW serii 6 Gran Turismo przeszło lifting. Pojawiły się lepsze materiały i zaawansowane rozwiązania

Informacje dotyczące gamy silnikowej, dostępnych wersji i ich wyposażenia poznamy już lada moment. Wierząc słowom producenta, wirtualna premiera nowego BMW serii 4 Coupe odbędzie się 2 czerwca br.

Najnowsze