Seat Ibiza i Arona w 2021. Hiszpańskie maluchy doczekały się liftingu - WIDEO

Seat Ibiza i Seat Arona na 2021 rok
Autor: SEAT Seat Ibiza i Seat Arona na 2021 rok

Już lada moment Seat zaprezentuje nowe odsłony dwóch kluczowych modeli - małej Ibizy i nieco wyższej Arony. Seat Ibiza to blisko 6 milionów sprzedanych aut od momentu swojego debiutu w 1984 roku, a model Arona w zaledwie 4 lata od premiery stał się drugim sprzedażowym filarem marki. Co zmieniło się w hiszpańskich bestsellerach?

Nowy Seat Ibiza i Arona zostały zaprojektowane, by odpowiedzieć na współczesne wymogi digitalizacji i dostępności w sieci. Zachowanie młodzieńczego charakteru i intuicyjność obsługi były priorytetem dla projektantów podczas modernizacji modelu. Zupełnie nowy styl projektowania oraz zaawansowana technologia pozwoliły na ulepszenie funkcjonalności i jakości wnętrza.

Sprawdź: Seat Tarraco niczym kompaktowy hot-hatch! Hiszpański gigant zadebiutuje z MOCNYM silnikiem - ZDJĘCIA

Z zewnątrz nie zmieni się wiele. Możemy spodziewać się przeprojektowanych zderzaków, zaktualizowanych oznaczeń modelu i wersji wyposażenia czy nieco innych felg i może nawet nowych lakierów. W kabinie powinny pojawić się nowsze wyświetlacze z zupełnie nowym systemem info-rozrywki, nowa kierownica i lepszej jakości materiały. Jak będzie w praktyce? Już 15 kwietnia o godz. 10.00 odbędzie się oficjalna premiera obydwu odświeżonych modeli! 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze