Volkswagen Passat B3 w ofercie Panek CarSharing

i

Autor: Panek - materiały prasowe Volkswagen Passat B3 w ofercie Panek CarSharing

O tym aucie marzyli Polacy. Król prestiżu dołącza do oferty Panek CarSharing

2022-04-19 10:35

Kiedyś obiekt marzeń, następnie gwiazda memów, ale koniec końców, po prostu porządny i ponadczasowy samochód. Volkswagen Passat dołączył do oferty Panek CarSharing. Nie jest to najbardziej kultowa generacja B5, ale znacznie starszy i całkiem ciekawy egzemplarz modelu B3.

Volkswagen Passat B3 dołączył do oferty Panek CarSharing. Samochód, który można już śmiało nazwać youngtimerem, zasilił flotę kategorii retro i wyjechał na ulice Warszawy. Użytkownicy usługi mogą teraz poczuć prestiż rodem z wczesnych lat 90. Egzemplarz, który jeździ w "Panku" to auto zarejestrowane w 1991 roku, w wersji z benzynowym silnikiem i całkiem przyzwoitym wyposażeniem. Można tu posmakować trochę luksusu!

Volkswagen w carsharingowej ofercie ma pod maską silnik 2.0 o mocy 115 KM, zestawiony z manualną, 5-biegową skrzynią. Benzynowa jednostka była, jak na swoje czasy, całkiem mocna, bo pozwalała rozpędzić auto do setki w 11,3 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 195 km/h. Zbiornik paliwa o pojemności 70 l pozwalała na długie podróże bez obaw o konieczność zbyt częstych postojów na tankowanie. Autostradowy król wczesnych lat 90. nadal oferuje niezły komfort podróży!

Luksus rodem z lat 90.

Ciekawie prezentuje się wyposażenie auta, które będzie teraz dostępne na minuty. Wypożyczalnia chwali się, że we wnętrzu czeka na nas skórzana tapicerka, podgrzewane fotele i elektrycznie otwierane szyby. Podróż umili również fabryczne radio - prawdziwy rarytas w 31-letnim pojeździe!

Volkswagen Passat B3 w ofercie Panek CarSharing

i

Autor: Panek - materiały prasowe Volkswagen Passat B3 w ofercie Panek CarSharing

Ile kosztuje jazda Passatem B3?

Cennik jazdy Passatem B3 w "Panku" jest taki sam, jak innych samochodów z grupy Retro. Opłata startowa wynosi 3,99 zł, minuta jazdy będzie nas kosztowała 1,49 zł, a za kilometr podróży zapłacimy 1,59 zł. 

Sonda
Czy korzystasz z carsharingu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE