Odjazdowa 50 Braci Collins: rajd supersamochodów, tuning, muzyka i celebryci

2017-08-11 16:41 Rafał Mądry
Odjazdowa 50 Braci Collins
Autor: mat. prasowe Odjazdowa 50 Braci Collins

Już pod koniec sierpnia odbędzie się w Polsce wyjątkowe wydarzenie zrzeszające miłośników motoryzacji, przedstawicieli świata biznesu oraz znanych celebrytów. Impreza pod hasłem "Odjazdowa 50 Braci Collins" będzie mieć charakter rajdu po trzech polskich miastach (Wrocław, Legnica, Warszawa), a jej uczestnikami zostanie 50 elitarnych, dwuosobowych załóg.

Podczas trzech dni trwania "Odjazdowej 50 Braci Collins", w każdym z miast, w którym pojawią się uczestnicy eventu, przewidziane zostały wyjątkowe atrakcje. Będzie wideokonferencja z Jordanem Belfortem - prawdziwym "Wilkiem z Wall Street", koncerty muzyczne z zespołem De Mono na czele, czy specjalny catering przygotowywany przez uczestników popularnego programu Master Chef. Nie zabraknie też przyciągających wzrok wysokiej klasy samochodów.

W ramach całego przedsięwzięcia, drugiego dnia trwania eventu, jego główny partner LFN – pierwsza i jedyna w Europie federacja mieszanych sportów walki tylko dla kobiet, zaprosi uczestników rajdu na noc pełną sportowych emocji, czyli 6. Galę "IRA". Transmisję na żywo z Gali będzie można obejrzeć na stronie www.lfn.com.pl oraz profilu federacji na portalu Facebook.

Organizatorami i pomysłodawcami eventu są Grzegorz i Rafał Collins. Mieszkający od 10 lat w Londynie bracia, prowadzą studio tuningujące samochody, samoloty, motorówki i jachty. Ich firma Prestige Wrap & Customs to rozpoznawalna globalnie marka, która zyskała uznanie w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, gdzie 2 lata temu, w Katarze, bracia otworzyli filię swojej firmy. Oddział Prestige Wrap & Customs został otwarty również w Warszawie. Bracia Collins rozpoznawalność w Polsce zdobyli dzięki TVN Turbo oraz ich autorskiemu programowi "Odjazdowe bryki Braci Collins", który jest pierwszym w Polsce reality show o tematyce "motoring lifestyle".

Nachodzące wydarzenie to jedyna w swoim rodzaju impreza z udziałem aktorów, artystów muzycznych i sportowców łącząca świat motoryzacji i show biznesu. Swój udział potwierdzili m.in: Piotr Stramowski, Mateusz Gessler, Joanna Jędrzejczyk, Mariusz Lewandowski, Rory Reid z programu "Top Gear", czy piosenkarz Shane Lynch. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27.08.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku