Odwołane egzaminy na prawojazdy

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Małoposkiego Odwołane egzaminy na prawojazdy

Łodzianin nie odpuści

Pan Bogdan już 53 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy. Na egzaminy wydał już ponad 7000 zł

2022-11-23 11:36

Nigdy nie można się poddawać! Bogdan Matusik jest najlepszym przykładem na to, że o marzenia trzeba walczyć, czasami nawet latami. Do egzaminu praktycznego na prawo jazdy 65-letni łodzianin podchodził już 53 razy, co kosztowało go ponad 7000 zł. Jego marzeniem jest by móc pojechać swoim autem na działkę. Kolejne próba już lada dzień.

Pan Bogdan próbował zdać egzamin na prawo jazdy już 53 razy

Niestety, za każdym razem nieskutecznie. Choć z egzaminem teoretycznym emeryt nie miał żadnych problemów i zaliczył go za pierwszym razem, tak podczas jazdy na ulicach miasta, zawsze znajdzie się coś, za co zostaje przez egzaminatorów zdyskwalifikowany. Koszmar Bogdana Matusika trwa już 3 lata i na ten moment kosztował go ponad 7000 zł. Skąd u mężczyzny tyle motywacji? W rozmowie z Expressem Ilustrowanym 65-letni łodzianin podkreślał, że bardzo chciałby swoim niedawno zakupionym Seicento pojechać na działkę pod miasto.

Mój ostatni egzamin, do którego podszedłem na początku listopada, trwał 18 minut – wspomina. - Placyk zaliczyłem, ale jazdy w ruchu – już nie. Ja mówię, że egzaminatorzy w Łodzi są tak precyzyjni jak aptekarze! - opowiada Bogdan Matusik w rozmowie z Expressem Ilustrowanym.

Pan Bogdan próbuje już od 3 lat. Kolejne podejście czeka go 24 listopada

W spełnieniu marzenia pana Bogdana wspierają znajomi i mocno mu współczują. To niewątpliwie największe wyzwanie Bogdana od lat, bo jak sam komentuje, z żadnym egzaminem nigdy nie miał tylu kłopotów.

Nigdy w życiu z żadnym egzaminem nie miałem takich kłopotów! Nie jestem oczywiście jedyny. Jak tak chodzę na te egzaminy, to widzę innych ludzi, którym też się nie powiodło [...] Niektórzy rezygnują, bo już nie mają cierpliwości i tracą nerwy. [...] Ja też się denerwuję, ale powiedziałem sobie, że nie odpuszczę - dodaje łodzianin.

Już w czwartek (24 listopada) łodzianin ponownie stawi czoła przepisom ruchu drogowego w swoim 54 podejściu do zdobycia uprawnień.