Z 4-promilami na quadzie

i

Autor: Policja Z 4-promilami na quadzie

Pił alkohol na plaży, potem wsiadł na quada i odjechał - WIDEO

2019-07-02 13:09

Najpierw pił alkohol na plaży, a potem wsiadł na quada i odjechał zabierając ze sobą dziecko. Świadkowie natychmiast poinformowali o tym policję, a skierowany na miejsce patrol szybko zatrzymał mężczyznę. Badanie alkomatem wskazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie!

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę 30 czerwca w godzinach popołudniowych. Na jednej z plaż na terenie gminy Grunwald, plażowicze widzieli, jak mężczyzna najpierw pił alkohol, a potem wsiadł na quada, biorąc ze sobą dziecko jako pasażera. Na miejsce dyżurny natychmiast skierował policjantów. Mundurowi zatrzymali kierowcę czterokołowca, odpowiadającego opisowi ze zgłoszenia. Kierujący był już sam i miał na głowie kask. Sposób jazdy mężczyzny wskazywał jednak, że może być on pod wpływem alkoholu. Jechał od prawej do lewej strony drogi, zwalniał i przyspieszał. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Przeczytaj również: Jechał pijany i wpadł w ogrodzenie. Kierowca Audi będzie miał problemy

W trakcie kontroli okazało się, że kierujący miał w tym momencie prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, ciążył na nim 10-letni sądowy zakaz kierowania pojazdami, a czterokołowiec, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruchu (nie posiadał rejestracji ani aktualnego ubezpieczenia OC). 36-latek odpowie teraz przed sądem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany