Piłkarz Premier League ROZWALIŁ pomarańczową bestię! Co to dokładnie za samochód?

2021-01-05 11:34
Piłkarz Lys Mousset grający w Premier League rozbił Lamborghini
Autor: thebladestalk / Instagram Lys Mousset rozbił Lamborghini Aventador

Noc z niedzieli na poniedziałek (3-4 stycznia) nie była spokojna dla piłkarza drużyny Sheffield United rywalizującej w Premier League. Francuz Lys Mousset nieoficjalnie rozbił supersportowe Lamborghini Aventador S. Podejrzewa się, że sportowiec prowadził pomarańczową bestię pod wpływem alkoholu!

Samochód gwiazdy Premier League został rozbity w mieście Sheffield, w którym gra na co dzień Lys Mousset. Na miejscu zdarzenia zostały aresztowane dwie młode osoby. Po złożeniu wyjaśnień mężczyźni zostali zwolnieni, a dochodzenie w sprawie wypadku twa. Policja z Yorkshire stwierdziła, że do kolizji doszło tuż po północy z niedzieli na poniedziałek na Abbeydale Road South w Sheffield. Lamborghini uderzyło w prawidłowo zaparkowany samochód w wyniku zbyt wysokiej prędkości. Niewykluczone również, że któremuś z mężczyzn zostaną postawione zarzuty prowadzenia pod wpływem alkoholu. Policja nie podała do wiadomości czy za kierownicą siedział piłkarz Lys Mousset. Z oświadczenia opublikowanego kilka godzin później przez klub Sheffield United dowiadujemy się, że klub wszczął wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne po tym, jak w internecie pojawiły się fotografie rozbitego samochodu znanego piłkarza.

Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S to egzotyczny supersamochód włoskiej marki. W modelu tym w 2017 roku przeprowadzono modernizację, która wpłynęła nieco na stylistykę oraz przyniosła układ czterech kół skrętnych, poprawiający zwinność superauta. Piekielnie mocny i niesamowicie drogi pojazd napędza 12-cylindrowa jednostka benzynowa o pojemności 6.5-litra, generująca 740 koni mechanicznych i 690 Nm momentu obrotowego. Motor jest połączony z półautomatyczną, 7-stopniową przekładnią, która przenosi moment obrotowy na cztery koła. W efekcie sprint od 0 do 100 km/h zajmuje 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna włoskiego pocisku wynosi 350 km/h. Za takie nowe Lamborghini trzeba zapłacić w Polsce minimum 1,5 mln złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE