Niszczenie motocykli przez policję

i

Autor: Facebook Niszczenie motocykli przez policję

Policja niszczy zarekwirowane motocykle i quady – WIDEO

2016-05-19 14:37

Nowojorska policja znalazła sobie bardzo widowiskowy i kosztowny sposób na zniszczenie zarekwirowanych motocykli i quadów. Internauci są oburzeni tym, że sprzęty nie zostały wystawione na licytacje, z których pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na cele charytatywne, lub oddane szkołom technicznym do celów edukacyjnych.

Kilka tygodni temu władze Nowego Jorku zapowiadały, że skonfiskowane motocykle i quady zostaną zniszczone. Ale nikt nie spodziewał się tak starannych przygotowań i transmisji na żywo. Burmistrz miasta oraz komisarz policji mają dość nielegalnych stunterów oraz wszelkich innych "klaunów" i "półgłówków", dlatego publicznie przeprowadzili zniszczenie zarekwirowanych im motocykli.

Zobacz też: Przez ten przepis już 33,5 tys. kierowców straciło prawo jazdy!

"Cóż, Nowy Jorku, dziś jest ten dzień. A Wy możecie to oglądać. Usiądźcie wygodnie i cieszcie się" - taki komentarz zamieszczono do facebookowej transmisji na żywo, którą prowadził oficjalny fanpage City of New York Government.

Niszczenie rozpoczyna się w 29 minucie filmu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany