Potworny wypadek na obwodnicy Leżajska. Spłonęła cysterna, zginął kierowca osobówki

2021-05-06 8:15
Wypadek na obwodnicy Leżajska. Spłonęła cysterna, zginął kierowca Audi
Autor: Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie Tragiczny wypadek 5 maja na obwodnicy Leżajska

W środę 5 maja przed godziną 18-tą na obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77 (woj. podkarpackie) miał miejsce przerażający wypadek. Cysterna przewożąca olej opałowy zderzyła się z Audi A3. Przewrócony pojazd ciężarowy zablokował jezdnię i stanął w płomieniach. W roztrzaskanej osobówce zginął na miejscu kierowca.

Przerażające sceny rozegrały się pomiędzy Leżajskiem a miejscowością Giedlarowa w środę 5 maja. Cysterna przewożąca 22 tysiące litrów oleju opałowego zderzyła się z samochodem osobowym. Pojazd przewrócił się i zapalił. W osobowym Audi A3 zginął na miejscu kierowca. Śmierć 27-letniego mężczyzny potwierdzili policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało. Trafił do szpitala na rutynowe badania. Ustaleniem przyczyny tej tragedii zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratora. W akcji gaśniczej uczestniczyło 14 zastępów straży pożarnej. W akcji gaśniczej brała udział m.in. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z KP PSP w Leżajsku. 

Przeczytaj również: Wjechał Volvo w przystanek autobusowy i zabił dwie osoby! Ofiary siedziały pod wiatą

Droga krajowa numer 77 na odcinku obwodnicy Leżajska została zablokowana z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku. Ruch kołowy pojazdów kierowany jest przez miasto.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze