Próbował sprzedać kradziony motocykl. Na zakupy przyjechał właściciel z policją

2021-06-15 12:54
Paser próbował sprzedać kradziony motocykl
Autor: Policja Motocykl pochodzący z przestępstwa

Kradzione nie tuczy. Przekonał się o tym mężczyzna, który oferował na sprzedaż motocykl pochodzący z przestępstwa. Prawowity właściciel pojazdu umówił się na spotkanie ze sprzedającym. W miejsce oględzin sprzętu przyjechał w obstawie policjantów.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w Warszawie próbował zarobić na kradzionym jednośladzie. Motocykl, który został zrabowany kilka miesięcy wcześniej, pojawił się na sprzedaż na jednym z portali internetowych. Funkcjonariusze wraz z prawowitym właścicielem zaplanowali zasadzkę. Policjanci operacyjni zajmujący się przestępstwami przeciwko mieniu udali się na miejsce zakupu motocykla w towarzystwie pokrzywdzonego.

Przeczytaj też: Maciej Dowbor okradziony! Stracił drogi samochód! Jest nagroda!

Kiedy prawowity właściciel z całą pewnością rozpoznał i potwierdził, że jest to jego motocykl, mężczyzna oferujący sprzedaż jednośladu został przez funkcjonariuszy zatrzymany, a pojazd zabezpieczono. Śledczy z wydziału mienia zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili 37-latkowi zarzut paserstwa. Motocykl ostatecznie powrócił do właściciela.

Paser próbował sprzedać kradziony motocykl
Autor: Policja Motocykl pochodzący z przestępstwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE