Prosto z rowu do celi. Kierowca ciężarówki spędzi kilka lat w więzieniu

2021-11-25 10:13
Wpadł do rowu, a chwilę później był już w celi
Autor: Policja Wpadł do rowu, a chwilę później był już w celi

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zatrzymali kierowcę, który "wpadł" - dosłownie i w przenośni. Prowadził ciężarówkę z 20-tonowym ładunkiem i podczas cofania wjechał nią do rowu. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, na jaw wyszły niewygodne fakty.

Kilka minut przed godziną 19, policjanci z komendy w Staszowie dostali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Osiek ciężarówka wpadła do rowu i blokuje przejazd. Okazało się, że 27-latek kierujący pojazdem marki Scania przejechał wjazd do miejsca docelowego. Gdy próbował cofnąć 20-tonowym zestawem, naczepa wpadła do rowu. Sprawa przybrała niespodziewany obrót chwilę po tym, jak na miejscu zjawili się funkcjonariusze. Kierowca ciężarówki, choć był trzeźwy, chwilę później był już w celi. 

Oczywiście fakt, że kierujący wylądował w rowie nie był wystarczającym powodem, by 27-latek trafił do więziennej celi. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Skarżysku - Kamiennej do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za kradzież i kradzież z włamaniem. Mężczyzna został więc zatrzymany, a wkrótce zostanie doprowadzony do odbycia kary pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE