Puściły mu nerwy, więc potrącił kobietę na motocyklu. Drogowa sprzeczka została nagrana - WIDEO

2020-04-06 12:24 Maciej Lubczyński
Potrącił kobietę z premedytacją
Autor: plakka - LiveLeak Potrącił kobietę z premedytacją

Ta sprzeczka nie miała pokojowego finału. Sytuacja, do której doszło na drodze w Brazylii zaczęła się od ożywionej wymiany zdań, a mogła skończyć się tragicznie dla motocyklistki. Na próbę urwania lusterka, kierowca odpowiedział bardzo stanowczo i z premedytacją potrącił kobietę.

W krajach, w których kultura jazdy pozostawia wiele do życzenia, na drodze obowiązuje prawo dżungli - silniejszy wygrywa. Taka mentalność prowadzi do wypadków i groźnych sytuacji, których z łatwością można było uniknąć. Doskonały przykład widać na nagraniu z Brazylii. Na drodze doszło do nieporozumienia, które zaczęło się od wymiany zdań, a skończyło na celowym potrąceniu.

SprawdźPorsche Panamera rozbite w Bestwince. Kierowca ratował się po wymuszeniu na nim pierwszeństwa

Burzliwa dyskusja nie doprowadziła do porozumienia, a motocyklistka nie chciała odpuścić i pojechać dalej. Zatoczyła koło, by podjechać do samochodu i uderzyć w boczne lusterko. To rozjuszyło kierowcę auta do tego stopnia, że odpowiedział atakiem w stronę kobiety i celowo ją potrącił. Nagranie zdradza, że mogło się to skończyć tragicznie. 

Obie strony sporu nie popisały się rozsądkiem, ale nie trzeba bujnej wyobraźni, by stwierdzić, że zachowanie kierowcy samochodu mogło skończyć się śmiercią dla motocyklistki. Zobaczcie, jak to wyglądało na poniższym WIDEO:

Najnowsze