Chłopaki nie płaczą, Alfa Romeo 166

i

Autor: Chłopaki nie płaczą Chłopaki nie płaczą, Alfa Romeo 166

Auta w polskich filmach

QUIZ. Auta w kultowych filmach. Komplet punktów dla prawdziwych wyjadaczy kina

2022-08-11 8:52

Polskie kino można kochać albo nienawidzić, ale trzeba przyznać, że nasi scenarzyści znają się na samochodach. W niektórych produkcjach maszyny odgrywały naprawdę ważne role, co wiedzą najbardziej zagorzali fani polskiej kinematografii. Pamiętasz jakimi autami jeździli bohaterowie najbardziej znanych polskich filmów i seriali? Wykaż się swoją wiedzą w naszym quizie!

QUIZ. Auta w kultowych filmach. Komplet punktów dla prawdziwych wyjadaczy kina

Pytanie 1 z 10
Czym jeździł Porucznik Borewicz w „07 zgłoś się”?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają