Defilada wojskowa w Warszawie

i

Autor: Kancelaria Premiera Defilada wojskowa w Warszawie

QUIZ. Znasz pojazdy Wojska Polskiego? Wynik 10 na 13 osiągają najlepsi!

2022-03-03 10:06

Pośród czołgów, amfibii oraz innych typowo wojskowych maszyn, we flocie Wojska Polskiego można spotkać dobrze znane modele pojazdów odpowiednio przystosowane do służby. Mowa o Land Roverach, ciężarówkach Star czy nieposkromionych Humvee. Czy znasz je choć trochę? Sprawdź się w quizie o pojazdach Wojska Polskiego. Wynik 10 na 13 osiągają najlepsi!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE