Ratownicy CUDEM uszli z życiem - wszystko się nagrało. Wypadek karetki mrozi krew w żyłach [WIDEO]

Wypadek karetki w Rosji
Autor: u/hennsy11 - Reddit Wypadek karetki w Rosji

Czyżby zmęczenie dało o sobie znać? A może to kwestia zwykłej nieuwagi? Ten wypadek karetki, do którego doszło w Rosji mrozi krew w żyłach. Ratownicy mieli bardzo dużo szczęścia, że w zderzeniu z koparką nie stało im się nic poważnego. Ramię stojącej na jezdni maszyny budowlanej z impetem wbiło się w kabinę ambulansu.

Właściwe oznakowanie prac drogowych jest bardzo ważne. Drogowcy muszą podchodzić do kierowców z ograniczonym zaufaniem i zakładać, że w ruchu po prostu łatwo się zagapić. W tym przypadku nieuwaga prawie kosztowała dwóch ratowników medycznych życie. Karetka w jednym z rosyjskich miast uderzyła w stojącą na jezdni koparkę.

Sprawdź: Nieuważny kierowca WYSTRZELIŁ w powietrze! Kamera TESLI nagrała zjawiskowy wypadek [WIDEO]

Film z kamerki pokładowej pokazuje, że wina kierującego ambulans jest bezsporna. Nie wiadomo czy to kwestia zmęczenia czy nieuwagi - pewne jest, że nie hamował on przed groźną przeszkodą stojącą na jezdni. Skutki wypadku mogły się okazać tragiczne.

Masywne ramię koparki wbiło się do wnętrza karetki przez przednią szybę. Zdjęcie wykonane po wypadku zdradza, jak niewiele dzieliło jadących pojazdem mężczyzn od śmierci. Przebieg zdarzenia i reakcję jednego z ratowników widać również na filmie - kamerka przetrwała uderzenie, a w jego wyniku przekręciła się i nagrywała to co dzieje się w kokpicie.

Zobacz WIDEO:

Najnowsze