Roztrzaskał Lamborghini warte krocie! Chciał być szybszy od autobusu

2021-10-25 10:31
Wypadek Lamborghini w Poznaniu
Autor: OTOMOTO, twitter @motocyklista Wypadek Lamborghini w Poznaniu

W niedzielę, 24 października, w podpoznańskich Koziegłowach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Lamborghini Aventador za bagatela 1,3 mln złotych zderzyło się czołowo z inną osobówką podczas omijania autobusu. Jak się okazało, sportowy samochód był wystawiony na sprzedaż.

Do wypadku drogowego z udziałem Lamborghini Aventador doszło w podpoznańskich Koziegłowach na osiedlu Leśnym (woj. wielkopolskie). Według wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący włoskim supersamochodem miał omijać wyjeżdżający z zatoki autobus. Niestety, w trakcie wykonywania manewru egzotyk z Bolonii zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki Hyundai. Jak się później okazało, w wypadku brało udział jeszcze trzecie auto, jednak jego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Obydwa auta zostały poważnie uszkodzone i nie nadawały się do kontynuowania jazdy. Na miejscu szybko zjawiło się służby ratunkowe. W wyniku zdarzenia ucierpiała pasażerka hyundaia.

Było warte krocie!

Lamborghini Aventador, które 24 października zostało rozbite, było wystawione na sprzedaż. Na portalu OTOMOTO możemy znaleźć ogłoszenie z tym konkretnym egzemplarzem w roli głównej. Dowiadujemy się z niego, że auto zostało wyprodukowane w 2014 roku i od tamtej pory przejechało ok. 50 tys. kilometrów. Auto jest napędzane przez benzynowy, 12-cylindrowy motor o mocy 700 KM, którego cały moment obrotowy trafia na wszystkie cztery koła. Samochód miał zostać sprzedany za ponad  1,3 mln złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE