Samolot WLECIAŁ w SUV-a! Trzy osoby nie żyją, w tym dziecko - JEST WIDEO

2021-03-18 14:26 Rafał Mądry
Samolot zderzył się z SUV-em
Autor: Mike Litoris / YouTube Samolot zderzył się z SUV-em

To była katastrofa, a na wyjście bez szwanku z takiej opresji szanse są niewielkie. Mały samolot dosłownie spadł na ulicę i uderzył w przejeżdżający samochód. W wypadku zginęły trzy osoby, w tym dziecko. Kamera monitoringu dokładnie uchwyciła moment przerażającego wypadku, do którego doszło na Florydzie.

To były dosłownie sekundy. W jadącego niespiesznie SUV-a niespodziewanie wpadł niewielki samolot. Statek powietrzny dosłownie runął z nieba. Auto zostało roztrzaskane, a samolot rozpadł się i po chwili stanął w płomieniach. Nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Agencja zajmująca się badaniem katastrof lotniczych pracuje już nad wyjaśnieniem, co zaszło na pokładzie samolotu. Na skutek poniesionych obrażeń zginęło dziecko przebywające w samochodzie. Maluch zmarł w szpitalu. Dwie osoby podróżujące samolotem zginęły na miejscu.

Do internetu trafiło wideo z wypadku, uchwycone przez monitoring.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze