Straszny finał wyprzedzania! Jechała SUV-em, nie zauważyła motocyklisty

2021-07-26 15:03
Kierująca SUV-em nie zauważyła motocyklisty
Autor: Policja Kierująca SUV-em nie zauważyła motocyklisty

Pomorscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło 25 lipca w miejscowości Lignowy Szlacheckie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca SUV-em rozpoczynając manewr wyprzedzania zderzyła się z wyprzedzającym ją jednośladem. Motocyklista z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę 25 lipca na DK 91 w miejscowości Lignowy Szlacheckie (woj. pomorskie), dyżurny KPP w Tczewie otrzymał ok. godz. 14.30. Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 32-letnia kierująca autem marki Land Rover nie zachowała należytej ostrożności podczas wyprzedzania i zderzyła się z wyprzedzającym ją motocyklem.

Kierująca SUV-em nie zauważyła motocyklisty
Autor: Policja Kierująca SUV-em nie zauważyła motocyklisty

Poszkodowany 51-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierującą samochodem została zbadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat wykazał, że kobieta była trzeźwa. Następnie mundurowi wykonali oględziny rozbitych pojazdów, technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia. Na podstawie wykonanych czynności funkcjonariusze będą wyjaśniać teraz przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE