Taką furę ma Karolina Szostak. Dziennikarka wybrała NAJMNIEJSZY model tej marki!

2021-03-07 14:03 xDrive

Dziennikarka sportowa i reporterka została przyłapana w samochodzie marki premium. Nie jest to jednak duży SUV, ani sportowa bryka. Karolina Szostak wybrała najmniejszy model w gamie i jest to auto poprzedniej generacji. Z gwiazdą na masce jest jednak wciąż prestiżowo. Co to za wóz?

Karolina Szostak jest dziennikarką sportową, która zainspirowała polki swoją metamorfozą. Chodzi o niełatwe, ale udane odchudzanie. Prezenterka związana z telewizją Polsat została przyłapana na mieście, a portale rozpisują się o jej linii. My zwracamy jednak uwagę na linię AMG, którą wyróżnia się jej samochód.

SprawdźZałożył Teslę, planuje wyprowadzkę na Marsa. Tak Elon Musk odbierał swój pierwszy supersamochód 22 lata temu - WIDEO

Dziennikarka została bowiem przyłapana w najmniejszym modelu z gwiazdą na masce. To Mercedes-Benz Klasy A poprzedniej generacji W176. Auto jest wyposażone w linię wyposażenia AMG, co zdradzają większe felgi o charakterystycznym wzorze i nieco inaczej stylizowane zderzaki. W Mercedesie Klasy A AMG Line zastosowano również inne listwy progowe, a wnętrze jest pełne akcentów, które mają przypominać o sportowym charakterze tej odmiany.

Karolina Szostak jeździ Mercedesem Klasy A
Autor: AKPA Karolina Szostak jeździ Mercedesem Klasy A

Tylko 4 cylindry i moc od 90 do 381 KM

Taki Mercedes był dostępny z szeroką paleta silników. Wszystkie były 4-cylindrowe, a ich moc wynosi od 90 do 211 KM. W gamie modelowej był również Mercedes-AMG A 45 o mocy 360 KM przed liftingiem i 381 KM po modernizacji. Dziennikarka nie jeździ jednak rasowym hot-hatchem, a najprawdopodobniej jedną z benzynowych odmian modelu. 

Gdy taki Mercedes wyjeżdżał z salonu nie należał do najtańszych samochodów. Dziś można go kupić w przystępnej cenie. Kwoty na portalach ogłoszeniowych wahają się od 40 000 do 75 000 za podobny samochód. Jak to w klasie premium - na cenę duży wpływ ma wyposażenie. Nie bez znaczenia dla ceny jest również rocznik i to, czy auto jest wersją przed czy po liftingu. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze