Auta gwiazd

Takie auta ma Tomasz Kammel. W garażu gwiazdy TVP stoi grubo ponad milion złotych!

2022-09-14 12:49

Tomasz Kammel od lat jest wierny konkretnym modelom i markom samochodów. W jego garażu przewinęło się wiele drogich, luksusowych aut, a wśród motoryzacyjnych wyborów gwiazdy TVP nietrudno wskazać dwa szczególnie ważne modele. Co to za samochody? Czym jeździ Tomasz Kammel?

Tomasz Kammel to miłośnik motoryzacji

Tomasz Kammel od dawna jeździ ciekawymi samochodami. Dziennikarz, jak na gwiazdę dużej TVP przystało, może pochwalić się imponującym "garażem" o znacznej wartości. Widywany był już w przeróżnych autach rozmaitych marek, ale szczególnie upodobał sobie Porsche. Kultowym sportowym modelem 911 jeździ od dawna, a zmieniają się tylko generacje. Gwiazdor poza sportowymi brykami gustuje także w komfortowych krążownikach. Mowa o Audi A8 - pełnej nowoczesnych technologii limuzynie z prawdziwego zdarzenia.

Czym jeździ Tomasz Kammel?

Ten model można rozpoznać po samej sylwetce, a jego kształty są prawdziwie ponadczasowe. Porsche 911 to sportowy samochód, który jest przedmiotem pożądania kierowców na całym świecie. W gronie miłośników 911 jest również Tomasz Kammel, który sam przyznał, że to właśnie ten wóz jest jego największą motoryzacyjną miłością. Co więcej, obecnie jeździ swoim czwartym 911. To 911 Targa - wersja z otwartym nadwoziem, umożliwiająca jazdę pod gołym niebem. Kammel pokazał swoją furę w instagramowym wpisie. Auto, które widzicie na zdjęciu, w salonie można kupić za minimum 671 000 zł. Konfiguracja dziennikarza jest jeszcze droższa - zdradzają to chociażby felgi i kolor auta.

Audi A8 Tomasza Kammela

Dziennikarz spędził również kilka lat za kierownicą Audi A8. Nie ukrywa fascynacji tym modelem i nie dziwi szczególnie fakt, że przy okazji premiery nowego modelu wcielił się w rolę konferansjera. Obiektywy paparazzi nieraz uchwyciły Kammela za kółkiem jego prywatnego A8, które doskonale nadaje się do pokonywania setek kilometrów w luksusie. A8 jest tańsze niż 911, ale za bazowy model wciąż trzeba dziś zapłacić krocie. Flagowa limuzyna Audi to dziś wydatek przynajmniej 448 900 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE