Takim autem jeździ Dorota Naruszewicz. Aktorka wybrała bezpiecznego SUV-a

2021-04-19 12:44 xDrive
Takim autem jeździ Dorota Naruszewicz
Autor: Dorota Naruszewicz - Instagram Takim autem jeździ Dorota Naruszewicz

Aktorka, którą możecie pamiętać z Klanu chce wrócić do kariery aktorskiej, a o swoich planach opowiedziała w programie telewizji śniadaniowej. Choć nie udało się jej przyłapać, gdy przyjeżdżała do studia, rzut oka na jej instagramowy profil zdradza, czym mogła tam przyjechać. Na co dzień, Dorota Naruszewicz jeździ prestiżowym i niezwykle wygodnym SUV-em. Co to za auto?

Postać Beaty z "Klanu" była grana przez Dorotę Naruszewicz od 1. do 2056. odcinka. Aktorka, jakiś czas temu poświęciła czas na wychowanie córek, ale dziś zamierza wrócić do kariery aktorskiej z przytupem. Dorota Naruszewicz zdjęciami ze swojego życia dzieli się na Instagramie, gdzie obserwuje ją 20,3 tys. użytkowników. Na jej profilu pojawiły się również zdjęcia auta, którym jeździ na co dzień.

SprawdźOlga Frycz jeździ furą, której BOJĄ SIĘ kierowcy. Widzisz taką i zwalniasz - ZDJĘCIA

Dzięki instagramowym postom wiemy, jaki wóz parkuje w garażu aktorki. To Volvo XC90 obecnej generacji. Auto jest srebrne i ma jasne wnętrze, a co najważniejsze, oferuje ponadprzeciętne bezpieczeństwo. Samochody tej marki są opracowywane przede wszystkim z myślą o szwedzkim wzornictwie, komforcie i bezpiecznej jeździe. 

Konkurent X5 i Q7

Samochód Doroty Naruszewicz to duży SUV, który pomieści całą rodzinę. Auto konkuruje z modelami takimi jak BMW X5 i Audi Q7 i oferuje podobną przestrzeń we wnętrzu. Niezwykle wygodny, szwedzki wóz może również być wyposażony w system audio z górnej półki. Opcjonalne nagłośnienie Bowers&Wilkins zamienia wnętrze Volvo XC90 w małą salę koncertową!

Pod maską takiego auta mogły się znaleźć silniki benzynowe, diesla i układ hybrydowy. W żadnej z opcji nie możemy mieć jednak silnika innego niż 2-litrowy. Tylko takie jednostki znalazły się pod maską XC90. Nawet auta w najsłabszych i najtańsze wersjach nie kosztują jednak mało. Volvo XC90 z salonu to dziś wydatek 292 900 zł. Model jest obecny na rynku już od dobrych paru lat, dlatego można przebierać również w ofertach aut używanych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze