Takimi furami jeżdżą piłkarze reprezentacji Polski. Garaż wart miliony! - ZDJĘCIA

2021-06-11 13:26
Fury reprezentantów Polski
Autor: SE Fury reprezentantów Polski

Gwiazdy futbolu lubują się w drogich i szybkich furach. Wiemy to nie od dziś - regularnie zaglądamy przecież do ich garaży. Reprezentanci Polski, którzy niebawem zaczną zmagania na mistrzostwach Europy, również mają się czym pochwalić. Oto fury wybranych zawodników, którzy zostali powołani przez Paulo Sousę do kadry na Euro 2020.

Na to święto futbolu, europejscy kibice musieli długo czekać. Spóźnione o rok Euro 2020 rusza 11 czerwca, a reprezentacja Polski rozpocznie swoje zmagania w poniedziałek 14 czerwca. Wśród piłkarzy powołanych przez Paulo Sousę nie brakuje znanych nazwisk, jak i młodych, obiecujących zawodników. Większość piłkarzy łączy jednak nie tylko piłka, ale i zamiłowanie do drogich, szybkich samochodów. Bez wątpienia świat futbolu jest nierozerwalnie związany z motoryzacją. Gdyby zebrać auta naszych reprezentantów w jednym garażu, byłby on wart wiele milionów euro! Przedstawiamy samochody wybranych reprezentantów Polski, którzy pojechali na mistrzostwa Europy.

Przejdź do galerii, by zobaczyć, jakimi furami jeżdżą nasi piłkarze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE