TEN kombivan ma za sobą długą podróż! ZAGINIONY Peugeot odnalazł się w Świnoujściu

Peugeot Partner odnalazł się w Świnoujściu
Autor: Straż Graniczna Peugeot Partner odnalazł się w Świnoujściu

Funkcjonariusze z Placówki Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu odzyskali 15 stycznia skradzione auto. Mowa o szarym kombivanie marki Peugeot, który przywędrował na ziemię polską aż ze Szwecji. Gdy 39-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego zjechał z promu, mundurowi zatrzymali auto do kontroli. Szybko okazało się, że pojazd o wartości prawie 60 tys. został skradziony na terenie Norwegii.

W piątek 15 stycznia w godzinach porannych funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu odzyskali skradzionego w Norwegii kombivana. Auto zatrzymano do kontroli drogowej w momencie, gdy jego kierowca - 39-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego - zjechał z promu przybyłego ze Szwecji. 

Sprawdź: TEST Peugeot Partner Tepee 1.6 BlueHDi vs. Volkswagen Caddy Trendline 2.0 TDI: dwa bogate kombivany

Po sprawdzeniu samochodu w bazach danych, okazało się, że Peugeot Partner figurował w nich jako skradziony na terytorium Norwegii. Wartość pojazdu oszacowano na 57 tys. złotych. Pojazd został zabezpieczony przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu, którzy poprowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Najnowsze