Tesla Model S w carsharingu! Prawo jazdy możesz stracić po trzech sekundach

2021-11-29 15:08
Tesla Model S w Panek CarSharing
Autor: Panek CarSharing Tesla Model S w Panek CarSharing

Elektryczna Tesla dołączyła do floty Panek CarSharing. Popularny operator samochodów na minuty uzupełnił kategorię pojazdów o Teslę Model S P90D - piekielnie szybki wariant amerykańskiego sedana napędzanego energią elektryczną. Auto rozpędza się do setki w około 3 sekundy i na jednym ładowaniu przejedzie nieco ponad 400 km.

Choć jest warta kilkaset tysięcy złotych, możesz nią jeździć "na minuty". Tesla Model S, czyli elektryczny sedan o niebagatelnej mocy, dołączył do floty operatora carsharingu. Użytkownikom udostępni ją firma Panek CarSharing, która regularnie uzupełnia park maszyn o szybkie, rzadkie lub po prostu ciekawe samochody. Tesla będzie dostępna w kategorii pojazdów EXTREME, w której znajdziemy auta takie jak Ferrari F430 czy Bentley Continental. 

Możliwość przejechania się Teslą to okazja, by sprawdzić jak jeździ się jednym z najpopularniejszych samochodów elektrycznych na świecie. Tesla Model S, która dołączyła do floty operatora carsharingu to odmiana P90D. Ma ona silniki o mocy łącznej 525 KM, a przyspieszenie do setki trwa tu około 3 sekundy. Silna wola i dużo wyobraźni są konieczne, by w kilka sekund nie stracić prawa jazdy! Tesla Model S w tej odmianie ma deklarowany zasięg niespełna 500 km, choć bez wątpienia w usłudze carsharingowej trudno będzie osiągnąć więcej niż 400 km na jednym ładowaniu.

Ile kosztuje przejażdżka Teslą?

Cena wynajmu Tesli Model S w carsharingu jest taka sama, jak innych aut z grupy EXTREME. Użytkownicy mogą ją wynająć za jednorazową opłatą 9,90 zł. Kilometr jazdy kosztuje 4,99 zł, a do opłat należy doliczyć również 3,99 zł za każdą minutę jazdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE