Toyota Corolla wjechała pod TIR-a. Przerażający wypadek nagrała kamera radiowozu - WIDEO

2019-11-08 11:42 Jan Guss-Gasiński
Toyota Corolla wjechała pod TIR-a. Przerażający wypadek nagrała kamera radiowozu
Autor: Youtube/The Fett Man Toyota Corolla wjechała pod TIR-a. Przerażający wypadek nagrała kamera radiowozu

Przerażający wypadek miał miejsce w piątek 1 listopada na ruchliwym skrzyżowaniu w stanie Alabama, Stany Zjednoczone, kiedy kierowca Toyoty Corolla jak gdyby nigdy nic wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Całe zdarzenie nagrała kamera radiowozu.

Po obejrzeniu nagrania z policyjnej kamery ciężko sobie tak naprawdę wyobrazić, czego spodziewał się kierowca Corolli, który jak gdyby nigdy nic wjechał pod koła nadjeżdżającego TIR-a.

Sprawdź: ITD nakryło nieuczciwego kierowcę. Polski przedsiębiorca słono za to zapłaci

Sytuacja jest o tyle niejasna, że kierowca nie miał utrudnionej widoczności, więc dobrze widział, jaka panuje sytuacja na drodze. W jego przypadku wystarczyło dosłownie obrócić głowę w prawo, aby uniknąć przerażającego zdarzenia.

Wychodzi jednak na to, że w tej sytuacji kierowca japońskiego sedana zapatrzył się na telefon lub ekran multimediów, ponieważ nikt bez powodu nie wjeżdża pod rozpędzone ciężarówki.

Zobacz: Przewoził betonowe podkłady kolejowe bez zabezpieczeń. To mogło skończyć się tragicznie

Choć auto zostało kompletnie zniszczone, na szczęście żadna osoba nie doznała poważnych obrażeń. Gdyby auto wjechało choć trochę szybciej pod koła TIR-a, mogłoby dość do prawdziwej tragedii.