Śmierć 24-letniego kierowcy BMW w miejscowości Brzeźnio

i

Autor: Policja Śmierć 24-letniego kierowcy BMW w miejscowości Brzeźnio

Tragedia w Brzeźnie. 24-letni kierowca BMW zginął po uderzeniu w drzewo

2021-11-21 14:50

Późnym wieczorem 20 listopada doszło do drogowej tragedii pod Złoczewem (woj. łódzkie). W miejscowości Brzeźnio zginął w wypadku 24-letni kierowca BMW. Osobówka została mocno roztrzaskana o drzewo. Poszkodowani zostali również dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat, którzy z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

W sobotę 20 listopada około godziny 22.30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźnio w powiecie sieradzkim, doszło do paskudnego wypadku drogowego. 24-letni mieszkaniec Sieradza kierujący BMW serii 3, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek doznanych obrażeń młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak czytamy w policyjnym komunikacie, dwóm pasażerom w wieku 16 i 22 lat została udzielona pomoc medyczna i z obrażeniami ciała przewieziono ich do szpitala. Pracujący na miejsc tragedii policjanci z udziałem technika kryminalistyki, wykonali oględziny i zebrali ślady. Teraz okoliczności tego wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają policjanci z komisariatu w Złoczewie.

Policjanci przypominają, że jesienią znacznie pogarszają się warunki drogowe. Słaba widoczność, mgła, śliska nawierzchnia wymuszają na uczestnikach ruchu drogowego zachowanie szczególnej ostrożności. Dlatego wsiadając za kierownicę warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas. Panująca obecnie aura nie sprzyja kierowcom i wymusza zachowanie szczególnej ostrożności oraz zdjęcie nogi z gazu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE