Tragiczna śmierć 45-latka. Prowadził Skodę nie posiadając prawa jazdy

2021-07-20 10:04
Skoda Oktavia udrzyła w drzewo. Nie żyje 45-latek
Autor: Policja śmiertelny wypadek w miejscowości Rudno

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią szczegóły tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na Lubelszczyźnie. 18 lipca w miejscowości Rudno kierujący Skodą Octavią z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi, następnie wjechał do rowu i tam uderzył w drzewo. 45-latek prowadzący osobówkę poniósł śmierć na miejscu.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21:00 w miejscowości Rudno, na drodze krajowej numer 63 relacji Radzyń Podlaski–Wisznice. Jak ustalili policjanci, którzy obsługiwali to zdarzenie, kierujący Skodą Octavią na prostym odcinku jezdni prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało na przeciwległy pas, następnie wjechało do rowu gdzie uderzyło w przydrożne drzewo i dachowało.

Jak czytamy w policyjnym komunikacie, siła uderzenia była tak duża, że elementy pojazdu były rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów. Niestety kierujący autem poniósł śmierć na miejscu. Skodę prowadził 45-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Po sprawdzeniu policyjnych baz okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę samochodu, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowana pojazdami.

Skoda Oktavia udrzyła w drzewo. Nie żyje 45-latek
Autor: Policja śmiertelny wypadek w miejscowości Rudno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE