KOSZMARNY dzwon i TRAGEDIA przed wigilią. ŚMIERTELNY wypadek na DK 45

Tragedia pod Rudnikiem
Autor: Policja Tragedia pod Rudnikiem

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 23 grudnia ok. godz. 11.00 na DK 45 za miejscowością Rudnik. W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni pasażer Hondy Civic poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło 23 grudnia ok. godz. 11.00 na DK 45 na odcinku drogi za miejscowością Rudnik. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że w wypadku uczestniczyła 48-letnia kierująca samochodem Honda Civic, która jechała od strony Opola w kierunku Raciborza.

Sprawdź: Ile zapłacisz za jazdę pod WPŁYWEM? PRZERAŻAJĄCE statystki o polskich kierowcach

Tragedia pod Rudnikiem
Autor: Policja Tragedia pod Rudnikiem

Natomiast drugi pojazd biorący udział w wypadku to Volkswagen Passat, który poruszał się w stronę Opola. Jak ustalili mundurowi z drogówki, kierująca Hondą na łuku drogi z niewyjaśnionego powodu straciła panowanie nad samochodem i zjechała na lewy pas jezdni zderzając się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem.

Zobacz: Pod choinką znalazł ponad 15 tys. złotych GRZYWNY. Inspektorzy z ITD byli BEZLITOŚNI

W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni pasażer Hondy poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala trafił 37-letni kierowca Passata, pasażerka oraz dwoje dzieci. Droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Tragedia pod Rudnikiem
Autor: Policja Tragedia pod Rudnikiem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze