TRAGICZNY wypadek w Makowcu. Kierowca BMW zginął w zderzeniu z TIR-em - ZDJĘCIA

2020-07-13 11:40 Jan Guss-Gasiński
Tragiczny wypadek w Makowcu. Kierowca BMW zginął w zderzeniu z TIR-em
Autor: Facebook/OSP Skaryszew Tragiczny wypadek w Makowcu. Kierowca BMW zginął w zderzeniu z TIR-em

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze krajowej nr 9 w nocy 12 lipca w Makowcu (pow. radomski). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letni kierowca BMW jadący w kierunku Radomia zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się czołowo z TIR-em.

Do przerażającego zdarzenia z udziałem osobowego samochodu marki BMW i ciężarowej Scanii doszło w środku nocy 12 lipca na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Makowiec (pow. radomski). Według wstępnych ustaleń biegłych kierujący niemieckim sedanem 35-latek, który jechał w kierunku Radomia, w pewnej chwili zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z TIR-em.

Sprawdź: Jazda na zderzaku trasą S8 zakończona wzajemnym taranowaniem się - WIDEO

Na miejscu pracowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Skaryszew. Jak czytamy na stronie jednostki, proces wydostania poszkodowanej osoby z auta trwał ponad godzinę.

Zobacz: Rozbił się na ścianie budynku. To finał brawurowej ucieczki przed policją

W wyniku kolizji 35-latek poniósł śmierć na miejscu zdarzenia, natomiast 24-letni kierowca TIR-a doznał niewielkich obrażeń. Służby nie podały jeszcze przyczyny tragicznego wypadku. 

Najnowsze