Trik na motocyklu nie wyszedł. Motocyklista zaliczył paskudną glebę

2021-09-21 16:08
Motocyklista upadł po nieudanym triku
Autor: Reddit u/lwood541 Motocyklista upadł po nieudanym triku

Popisy na jednośladzie i groźne wypadki to praktycznie nierozłączny duet. Choć wyczyny godne kaskaderów czasami udaje się zakończyć pomyślnie, w tym przypadku do szczęścia zabrakło kilku centymetrów. Motocyklista, który zaliczył nieprzyjemny upadek z pewnością nieprędko spróbuje powtórzyć widoczny na nagraniu numer.

Triki na jednośladzie wymagają nie tylko nerwów ze stali, ale i całej masy doświadczenia. Obycie z maszyną i precyzja są kluczowe do wyczynów, które zaprezentował motocyklista na poniższym nagraniu. W jego przypadku, do sukcesu zabrakło kilku centymetrów, a upadek został nagrany przez kolegę, który poruszał się samochodem obok niego. 

Ta wywrotka z pewnością była bolesna. Motocyklista, tuż po tym, jak wykonał trik "stand up", polegał w starciu z fizyką. Choć udało mu się przejechać kilkadziesiąt metrów stojąc na siedzisku i zbiorniku paliwa, powrót do pozycji siedzącej okazał się być trudniejszy. Jeździec wykonał błędny ruch i runął na asfalt w trakcie jazdy. 

Nieprzyjemnie wyglądający upadek z pewnością doprowadził do mniejszych lub większych obrażeń. Motocykl pojechał zaś dalej, dzięki efektowi żyroskopowemu utrzymując równowagę bez jeźdźca na pokładzie. Całość została zarejestrowana przez kolegę motocyklisty, a nagranie niech będzie przestrogą dla tych, którzy zamierzają uczyć się podobnych sztuczek na ruchliwej drodze publicznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE