Uderzył Audi kijem, kierowca wpadł w szał! Dostało się też niewinnym - WIDEO

2021-03-07 8:36 xDrive
Uderzył Audi z kijem, kierowcy się to nie spodobało
Autor: Reddit u/NideDaddy Uderzył Audi z kijem, kierowcy się to nie spodobało

Wartka akcja, potrącenie, rozwalony lokal i poszkodowani. To nie scenariusz filmu tylko opis prawdziwych zdarzeń, które miały miejsce na jednej z ulic Nowego Jorku. Kierowca Audi stracił panowanie nad sobą, gdy jego wóz został uderzony kijem do baseballa, a jego furia doprowadziła do zniszczenia piekarni oraz obrażeń u kilku osób.

Drogowe sprzeczki i niebezpieczne sytuacje związane z agresją zdarzają się nie tylko w Polsce. Świetnym dowodem na to jest nagranie z Nowego Jorku, które okazuje dramatyczną kłótnię o... miejsce parkingowe. Jak podają lokalne media, nieporozumienie między kierowcami doprowadziło do zniszczenia piekarni i obrażeń ciała u kilku osób.

SprawdźPracownik myjni dorwał się do Ferrari. Teraz będzie miał OGROMNY dług! - WIDEO

Film nie zarejestrował sytuacji od początku do końca, ale z relacji udzielonej mediom przez świadków wiemy, że poszło o bardzo deficytowy towar - miejsce parkingowe. Dwóch mężczyzn, pokłóconych o parkowanie nie potrafiło utrzymać nerwów na wodzy. Jeden uderzył kijem do baseballa w białe Audi, a drugi postanowił odwdzięczyć się mu błyskawicznie i ze zwielokrotnioną siłą.

Szkoda, że przy tym wszystkim ucierpieli niewinni. Samochód wjechał w sklepową witrynę, do świeżo otwartej piekarni. W zdarzeniu ucierpieli nie tylko jego inicjatorzy, ale i niewinni. W tym przypadku obrażenia odnieśli pracownicy piekarni, którzy oberwali odłamkami szkła. Nikomu nie stało się nic poważnego.

Zobacz WIDEO:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze