Pracownik myjni dorwał się do Ferrari. Teraz będzie miał OGROMNY dług! - WIDEO

2021-03-06 10:05 xDrive
Pracownik myjni roztrzaskał Ferrari
Autor: Reddit u/batmanthefapman Pracownik myjni roztrzaskał Ferrari

Bez wątpienia, drogie supersamochody kuszą pracowników myjni na całym świecie. Możliwość obcowania z szybkimi wozami czasami kończy się tak, jak na poniższym nagraniu. Pracownik myjni samochodowej chciał przejechać się Ferrari 458 Italia ale już na pierwszych metrach roztrzaskał auto klienta.

Gdy na tylną oś trafia 570 KM, a na kierownicy widnieje emblemat z wierzgającym koniem, trzeba wiedzieć, że auto będzie się zachowywać podobnie - na pewno nie będzie łatwe w prowadzeniu. Wygląda na to, że pracownik tureckiej myjni to zlekceważył, a ta lekcja będzie go słono kosztować.

SprawdźZałożył Teslę, planuje wyprowadzkę na Marsa. Tak Elon Musk odbierał swój pierwszy supersamochód 22 lata temu - WIDEO

Nagranie pokazuje jak Ferrari 458 Italia opuszcza myjnię samochodową, prowadzone przez jednego z pracowników. Mokre opony, ogromna moc i kierowca pozbawiony wyobraźni to połączenie, które zaowocowało błyskawiczną katastrofą. 

Włoski supersamochód uderzył tylną osią w krawężnik podczas poślizgu nadsterownego. Zamiatający tył zaliczył bliskie spotkanie z krawędzią drogi i już samo to wystarczyłoby do naliczenia słonego rachunku za naprawę. Najgorsze jest jednak wciąż przed nami - Ferrari w wyniku kontry i siły uderzenia zmienia kierunek jazdy, wpadając na pas rozdzielający dwie jezdnie drogi. Naprawa będzie kosztowała krocie!

Nie wiadomo, jak zakończyła się sytuacja i czy szkody zostały pokryte przez ubezpieczenie. Niemal pewne jest natomiast, że odpowiedzialny za to zdarzenie pracownik myjni jeszcze długo nie zasiądzie za kierownicą supersamochodu, a zwłaszcza cudzego.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze