Volkswagen Bora rozpadł się na części! Nie żyją trzej młodzieńcy

2020-01-22 15:44 Rafał Mądry
Volkswagen Bora rozpadł się na części. Zginęły trzy osoby
Autor: Policja Volkswagen Bora rozpadł się na części. Zginęły trzy osoby

W województwie pomorskim doszło do makabrycznego wypadku. W zderzeniu czołowym dwóch pojazdów zginęło trzech młodych ludzi. Kompaktowy Volkswagen Bora, którym jechali, dosłownie rozpadł się na kawałki w wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką transportującą kontener.

Tragiczny wypadek drogowy rozegrał się 21 stycznia w godzinach wieczornych na Kaszubach. Na drodze wojewódzkiej nr 235 Volkswagen Bora zderzył się z ciężarówką. W osobowym pojeździ jechało trzech młodych ludzi. Prowadził 19-latek, a dwaj 23-latkowie byli pasażerami. Wszyscy zginęli na miejscu. Siła uderzenia była ogromna. Volkswagen został roztrzaskany i dosłownie rozleciał się na części.

Zobacz też: Tesla Model X rozpadła się na pół! Przerażający wypadek z udziałem sportowego Nissana GT-R - WIDEO

Na miejsce tego zdarzenia skierowani zostali policjanci z drogówki w Kościerzynie. Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki, prokuratorem rejonowym i biegłym lekarzem wykonali na miejscu czynności procesowe. Jak wstępnie ustalili mundurowi 19-latek kierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Przebadano go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i okazało się, że był trzeźwy.

Volkswagen Bora rozpadł się na części. Zginęły trzy osoby
Autor: Policja Volkswagen Bora rozpadł się na części. Zginęły trzy osoby

Tak wygląda Volkswagen Bora

Volkswagen Bora
Autor: Volkswagen Volkswagen Bora
Najnowsze