Volkswagen daje 5 tysięcy euro za zwrot starego diesla

2017-08-09 14:06
Volkswagen Golf V generacja - rok 2004
Autor: Volkswagen Volkswagen Golf V generacja - rok 2004

Walka z aferą dieselgate przenosi się na drogi i salony sprzedaży Europy. Volkswagen rozpoczyna ciekawą akcję -  skupuje stare samochody z silnikami wysokoprężnymi i nieźle za nie płaci. Na razie tylko w Niemczech, lecz istnieje spore prawdopodobieństwo, że podobna akcja wystartuje w naszym kraju.

Volkswagen stara się kreować na obrońcę ekologii i przystępuje do dość odważnej akcji. Wszystkie samochody z silnikami wysokoprężnymi w klasie czystości Euro 1-4, niezależnie od przebiegu, wieku czy nawet marki mogą zostać odkupione przez motoryzacyjnego giganta. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest jednak kupno nowego Volkswagena.

Pisaliśmy o: Volkswagen Golf królem Europy

W takiej sytuacji klienci mogą otrzymać rabat wynoszący nawet 5000 euro, co oznacza w ogromnej liczbie przypadków obniżenie ceny zakupu nawet o 30%! Więcej zyskamy kupując samochód elektryczny. Najmniejsza dopłata przewidziana jest przy zakupach dużych, nieekonomicznych aut z dieslami, co w sumie nie powinno dziwić.

Polski oddział marki pracuje nad podobną akcją, a może ona zostać uruchomiona nawet w ciągu najbliższych miesięcy!

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE