Imponująca powierzchnia! W Krakowie otwarto jeden z największych salonów Toyoty i Lexusa w Europie

2020-09-17 8:42 Rafał Mądry

Dealer Toyota Romanowski Kraków oraz Lexus Kraków otworzył nowy salon sprzedaży, który jest pierwszą w Polsce zintegrowaną stacją dealerską obu marek. Obiekt ten to obecnie jeden z największych salonów samochodowych w Europie.

Ten obiekt powstał w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 68. Został zbudowany według innowacyjnej koncepcji wielofunkcyjnego, luksusowego centrum motoryzacyjnego, w którym klienci mają w jednym miejscu dostęp do wszelkiego rodzaju usług i pomocy wykwalifikowanych pracowników salonu, zgodnie z japońską zasadą gościnności Omotenashi. To jeden z największych salonów samochodowych w Europie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 13500 m2. W czteropiętrowym budynku z dwoma kolejnymi poziomami pod ziemią zastosowano ekologiczne rozwiązania, takie jak zielony dach o powierzchni 1650 m2 oraz kontrakt na energię o certyfikowanym pochodzeniu ze źródeł odnawialnych.

Na to auto czekamy: Debiutuje Toyota Yaris Cross! Ten zupełnie nowy SUV segmentu B ma zostać bestsellerem - ZDJĘCIA, WIDEO

Salon każdej z obu marek pozwala wyeksponować po 20 samochodów. Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ul. Zakopiańskiej. Salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów. Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej. Miejsca parkingowe dla klientów znajdują się w podziemnym garażu, skąd bez narażenia na zmienne warunki pogodowe przechodzi się na pozostałe piętra budynku. Tam czekają na klientów specjaliści, którzy pomogą w każdej sprawie związanej z zakupem, posiadaniem lub sprzedażą samochodu.

Toyota Romanowski Kraków - nowy salon Toyoty i Lexusa
Autor: Toyota Największy salon sprzedaży samochodów Toyoty i Lexusa w Polsce

Romanowski Detailing & Car Spa

W obiekcie znajdują się salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa, salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkt sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. W salonie czekają także specjaliści oferujący ubezpieczenia oraz najbardziej atrakcyjne formy finansowania samochodu.

Zobacz również: Nowa Toyota Yaris 1.5 Hybrid pali tak mało, że aż ciężko w to uwierzyć - TEST, OPINIA, WIDEO

Wyróżnikiem nowego krakowskiego salonu Toyoty i Lexusa jest Romanowski Detailing & Car Spa – autodetailing samochodów wszystkich marek, czyli profesjonalna, wieloetapowa pielęgnacja pojazdu. Specjaliści Toyoty i Lexusa oferują oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną lub folią ochronną, z dokładnością i przywiązaniem do szczegółów.