W stronę przejścia pędzili jak rakieta! Na liczniku mieli prawie 200 km/h

2021-07-27 13:16
W stronę przejścia pędzili jak rakieta
Autor: Policja W stronę przejścia pędzili jak rakieta

Patrolując DK12 koluszkowscy policjanci z drogówki zauważyli rozpędzone dwa motocykle, których kierujący nie zważali na ograniczenia. Do przejścia dla pieszych motocykliści zbliżali się z prędkością prawie 200 km/h. Jeden z nich nie miał nawet uprawnień do kierowania!

Dwóch rozpędzonych motocyklistów funkcjonariusze koluszkowskiej (woj. łódzkie) komendy zauważyli w trakcie patrolowania drogi krajowej nr 12. Kierujący jednośladami jechali w kierunku Piotrkowa i nie zważając na obowiązujące ograniczenie prędkości do 70 km/h. Urządzenie pomiarowe wykazało, że przed przejściem dla pieszych ich prędkość wynosiła prawie 200 km/h.

Kiedy piratów udało się dogonić, okazało się, że jednośladami jechali dwaj mężczyźni w wieku 26 lat. Jeden z zatrzymanych nie miał nawet uprawnień do kierowania maszyną. Brawurowa jazda skończyła się dla motocyklistów trzema mandatami karnymi i zakończeniem dalszej jazdy dla jednego z nich. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE