W terenie zabudowanym leciał jak po autostradzie! Pożegnał się z motocyklem na 3 miesiące

W terenie zabudowanym gnał 160 km/h
Autor: Policja W terenie zabudowanym gnał 160 km/h

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze włoszczowskiej drogówki (woj. świętokrzyskie) zatrzymali uprawnienia kilku kierowcom, którzy przekroczyli nadmiernie dopuszczalną prędkość. Jednym z nich, który zdecydowanie miał najmniej wyobraźni, był 40-letni motocyklista, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 160 km/h.

Podczas minionego weekendu policjanci z włoszczowskiej drogówki zatrzymali uprawnienia trzem nieodpowiedzialnym kierowcom. Jednym z nich był 30-letni kierujący Toyotą, który jechał za szybko o 58 km/h. Drugim z nich był 23-latek siedzący za kierownicą Audi - ten przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Ostatni z całej trójki miał zdecydowanie najmniej wyobraźni.

Sprawdź: Traktorzysta rąbnął w osobówkę. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

Tą osobą był 40-letni kierujący motocyklem marki Yamaha, który w Chlewicach na drodze krajowej nr 78 jechał z prędkością 160 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 110 km/h. Wszyscy wyżej opisani zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi. Zostali też pozbawieni praw jazdy na okres trzech miesięcy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze