Wjechała przed ciężarówkę i zaczęła hamować. Była zdziwiona, że skończyło się wypadkiem! - WIDEO

Wjechała przed ciężarówkę i zaczęła hamować
Autor: Reddit u/bubblemedialtd Wjechała przed ciężarówkę i zaczęła hamować

Bezmyślność niektórych kierowców jest naprawdę szokująca. Kierująca Suzuki Swift, która wyprzedzała ciężarówkę na dwupasmowej drodze, tuż po swoim manewrze zaczęła mocno hamować, przymierzając się do skrętu w lewo. Kierowca wielotonowego zestawu nie dał rady wyhamować i uderzył w tył miejskiego auta. Po wszystkim, kobieta wysiadła z Suzuki patrząc się na szofera z wyrzutem i zaskoczeniem.

Porażająca bezmyślność skończyła się w tym przypadku mocną kolizją. Do zdarzenia doszło na dwupasmowej drodze w Wielkiej Brytanii, a winę ponosi kierująca Suzuki Swiftem. Zakończyła ona wyprzedzanie ciężarówki w wyjątkowo głupi sposób - wjeżdżając przed maskę TIRa tuż przed swoim skrętem. Mocne hamowanie doprowadziło do uderzenia w tył, a kierująca była ewidentnie zaskoczona, że doszło do zdarzenia.

SprawdźFatalne zderzenie z ciężarówką, motorowerzysta w ciężkim stanie

Na wielu drogach jest to całkiem częsty scenariusz. Kierujący samochodami osobowymi czasami nie zdają sobie sprawy z tego, że droga hamowania aut ciężarowych jest znacznie dłuższa. Trzeba jednak przyznać, że nawet gdyby kierująca Swiftem wykonała taki manewr przed inną osobówką, byłoby to po prostu głupie i bezmyślne.

Całe szczęście, że kolizja została udokumentowana nagraniem z wideorejestratora. W tych okolicznościach, udowodnienie winy kobiety z Suzuki nie powinno stanowić problemu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze