Fatalne zderzenie z ciężarówką, motorowerzysta w ciężkim stanie

2021-06-10 15:09
Motorowerzysta zderzył się z ciężarówką
Autor: Policja Wypadek motorowerzysty w miejscowości Kłoda

W miejscowości Kłoda (woj. lubelskie) doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Kierujący motorowerem na łuku drogi zderzył się z ciężarówką. Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala 49-latek poruszający się jednośladem. Prowadzący wywrotkę 41-letni mieszkaniec gm. Janowiec był trzeźwy.

Do tego zdarzenia doszło w środę 9 czerwca po południu w miejscowości Kłoda. Dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że motorower zderzył się z samochodem ciężarowym. Jak ustalili policjanci, kierujący motorowerem marki Romet, 49-latek z gminy Kurów, na łuku drogi nie zapanował nad jednośladem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym przemieszczała się ciężarówka marki Volvo. Motorower uderzył w przednie lewe koło wywrotki, następnie odbił się, otarł o tylne koło i upadł na jezdnię.

Przeczytaj również: Pojechał autem do sklepu. Zrobił to pijany i z obowiązującym zakazem prowadzenia pojazdów

W wyniku spotkania z ciężarówką motorowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała. Z miejsca wypadku 49-latka zabrał do szpitala w Lublinie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze względu na obrażenia, których doznał policjanci nie mieli możliwości na miejscu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu w organizmie. Od mężczyzny pobrano krew do badań.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze