Właściciele Tesli strajkują

i

Autor: materiały prasowe/twitter @monstermasten Właściciele Tesli strajkują

Protest właścicieli EV

Kupili Teslę za 300 tysięcy złotych, teraz muszą głodować i proszą o pomoc

2022-09-02 10:30

Grupa niezadowolonych nabywców Tesli woła o pomoc i sięga po drastyczne środki! Norwescy właściciele aut elektrycznych amerykańskiej marki zaczęli nawet strajk głodowy. O co chodzi? Kierowcy chcą zwrócić uwagę Elona Muska i domagają się naprawy wszystkich problemów, które trapią ich samochody.

Właściciele Tesli głodują, Elon Musk odpowiada

Klienci Tesli mają dość. Kłopoty jakościowe, które trapią ich auta oraz niekompetentny serwis doprowadzają ich do szału. Norweska grupa niezadowolonych kierowców zdecydowała się na strajk głodowy, by zwrócić uwagę Elona Muska. Są przekonani, że gdyby szef Tesli wiedział o ich problemach, z pewnością mógłby na nie zaradzić. Problem w tym, że twitterowe wpisy Elona Muska sugerują zupełnie co innego.

Tesla z problemami jakościowymi

Wśród problemów, na które narzekają właściciele Tesli z Norwegii są zamarzające klamki, unieruchomienie samochodów i brak możliwości ich rozruchu, wodę przeciekającą do bagażnika, czy żółte przebarwienia na ekranie systemu multimedialnego. Właścicielom Tesli nie jest do śmiechu, ale Elon Musk raczej się tym nie przejmuje. Choć norwescy posiadacze Tesli, którzy głodowali przez całe 24 godziny, byli przekonani, że wystarczy zwrócić jego uwagę, by skutecznie załatwić sprawę wadliwych aut, jeden z najnowszych wpisów na twitterowym koncie Muska podpowiada, że właściciel firmy jest rozbawiony całą sytuacją:

Za radą dobrego przyjaciela, od czasu do czasu poszczę i czuje się zdrowszy

- napisał Elon Musk na Twitterze. Nie odpowiada on wprost na wpisy grupy kierowców z Norwegii, ale nie ma tu raczej mowy o przypadku. CEO Tesli jest znany z niezbyt formalnego sposobu komunikowania się z niezadowolonymi klientami.

Głodujący właściciele Tesli narzekają również na serwis

Oprócz wymienionych wyżej problemów, posiadacze Tesli mają żal o niską jakość serwisu. Do ASO nie można się dodzwonić, a gdy auto trafia na podnośnik, mechanicy nie potrafią zlikwidować usterki. Inicjator akcji, Erlend Mørc ma nadzieję, że 24-godzinna głodówka siedemnastu właścicieli Tesli w Norwegii przemówi Elonowi do rozsądku, a jakość amerykańskich aut elektrycznych ulegnie poprawie. Znając sposób prowadzenia biznesu przez Muska i fakt, że problemy jakościowe są znane posiadaczom Tesli jak świat długi i szeroki, można zaryzykować stwierdzenie, że płonne są jego nadzieje.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki