"MORDERCA w BMW". KOSZMARNA czołówka, kierowca Nissana nie miał szans. To WIDEO PRZERAŻA!

2021-01-13 11:58 xDrive
Wypadek BMW w Markach
Autor: Twitter - @SialaTV Wypadek BMW w Markach

Do okropnego wypadku doszło w Markach koło Warszawy. BMW mknęło po drodze wojewódzkiej nr 631, wyprzedzając jeden pojazd za drugim. W pewnym momencie przed jego maską pojawił się czerwony Nissan, a zderzenie czołowe było nieuniknione. Wypadek zakończył się śmiercią kierującego Nissanem.

Tragedia na drodze wojewódzkiej numer 631 w podwarszawskich Markach. BMW wyprzedzające sznur pojazdów zderzyło się czołowo z czerwonym Nissanem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Jego kierowca nie przeżył uderzenia, a pasażerka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Kierujący BMW opuścił pojazd o własnych siłach.

SprawdźTo prawo zmieni życie kierowców w PIEKŁO. Nie odmówisz przyjęcia mandatu, niewinności będziesz dowodził PRZED SĄDEM!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12.01 w godzinach popołudniowych. Na prostym odcinku drogi, kierowca BMW serii 4 wyprzedzał inne pojazdy. Film z wideorejestratora jednego ze świadków zdradza, że prędkość niemieckiego coupe była spora. W pewnym momencie doszło do zderzenia czołowego. Kierujący Nissanem najprawdopodobniej chwilę wcześniej zakończył wyprzedzanie i powrócił na swój pas, wprost na rozpędzone BMW, które było jeszcze w trakcie wyprzedzania.

Kierowca BMW złożył wyjaśnienia na miejscu. Policja zapowiedziała, że w sprawie zostanie wszczęte prokuratorskie śledztwo. To zdarzenie udowadnia, że brak wyobraźni w połączeniu z nadmierną prędkością może się skończyć tragicznie. Skutki wypadku dowodzą zaś jak ogromny postęp dokonał się w kwestii bezpieczeństwa biernego samochodów. Stosunkowo młode BMW ochroniło kierowcę w większym stopniu niż starszy Nissan.

Najnowsze