Wypadek youtubera w Warszawie! Ford Mustang rozbity w zderzeniu z dwoma innymi autami - WIDEO

Wypadek youtubera - Ford Mustang skasowany
Autor: Luka Maro - YouTube Wypadek youtubera - Ford Mustang skasowany

Do poważnego wypadku doszło w piątek 31 lipca na warszawskiej Białołęce. Zdarzenie miało miejsce po zakończonym zlocie Car Show Hi5, organizowanym przez youtubera, a rozbite zostały aż 3 samochody. Ucierpiał Ford Mustang, Honda Accord i Volkswagen Golf, a jedna osoba w wyniku obrażeń trafiła do szpitala.

Zlot motoryzacyjny organizowany przez youtubera Hi_5 nie miał szczęśliwego zakończenia - zdjęcia, które zostały zamieszczone na stronie lukamaro.pl mówią same za siebie. Przyczyny zdarzenia nie zostały jeszcze oficjalnie wyjaśnione, a przebieg wypadku będą starali się odtworzyć funkcjonariusze policji.

SprawdźKierująca rozwaliła Passata. Desperacko ratowała się przed zderzeniem z sarną

Na warszawskiej Białołęce zgromadzili się miłośnicy motoryzacji i fani kanału Hi_5 na YouTube. Po tym, jak zlot się zakończył, doszło do wypadku. Przy ul. Płochocińskiej na wysokości przystanku autobusowego Wartka w kierunku Modlińskiej skasowane zostały 3 samochody. Z relacji świadków wynika, że winę ponosi kierowca Mustanga, ale na oficjalną i potwierdzoną wersję wydarzeń musimy jeszcze poczekać. Nie jest też jasne, kto w momencie wypadku prowadził sportowe coupe.

W wypadku poważnie uszkodzone zostały trzy samochody - Ford Mustang, Honda Accord i Volkswagen Golf GTI. Niemiecki hatchback został poważnie poturbowany, a kierowca w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Zobacz WIDEO:

Najnowsze