Youtuber Budda pokazuje rozbitą Suprę i wyjaśnia okoliczności wypadku. Kto prowadził? WIDEO

2020-03-24 20:08 Jan Guss-Gasiński
Youtuber Budda pokazuje rozbitą Suprę i wyjaśnia okoliczności wypadku. Kto prowadził?
Autor: Youtube/Budda.TV Youtuber Budda pokazuje rozbitą Suprę i wyjaśnia okoliczności wypadku. Kto prowadził?

Wiadomość o karambolu sześciu samochodów, do którego doszło na zakopiance 24 marca, obiegła już cały internet. Wszystko dlatego, że nieznany sprawca zdarzenia doprowadził do wypadku samochodem znanego youtubera. Tym autem była pierwsza w Polsce Toyota GR Supra oklejona w charakterystyczny sposób. Kilka godzin po całym zajściu właściciel auta i jednocześnie twórca kanału Budda.TV, pokazał rozbitą Suprę i wyjaśnił okoliczności wypadku.

Do paskudnego karambolu doszło przed południem 24 marca na zakopiance. Samochód, którym kierował sprawca zdarzenia, pochodził z wypożyczalni, której z koleii współwłaścicielem jest znany youtuber o pseudonimie Budda. Kilka godzin po zdarzeniu twórca opowiedział w krótkim filmie co było przyczyną wypadku i kto kierował samochodem. 

Sprawdź: Paskudny karambol na zakopiance - pierwsza Toyota GR Supra w Polsce rozbita. Właściciel auta to znany youtuber

Jak dowiadujemy się z nagrania, według wstępnych ustaleń policji kierowca sportowej Toyoty GR Supra [SPRAWDŹ NASZ TEST] zjeżdżał z górki z prędkością ok. 220 km/h. Pech chciał, że chwilę wcześniej na tym samym odcinku drogi doszło do kolizji, wskutek której utworzył się korek. Kierujący Toyotą na widok stojących aut zdążył jedynie wyhamować do 150 km/h, po czym z impetem uderzył w tył srebrnego Hyundaia i zmiótł resztę samochodów, siejąc na drodze spustoszenie.

Zobacz: Toyota GR Supra 2.0 Turbo w Polsce. Tyle kosztuje nowa wersja silnikowa. CENNIK

Youtuber wyjaśnił, że kiedy na miejscu zjawiły się służby, sprawcy karambolu już tam nie było. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna uciekł pieszo w stronę lasu. Chcąc nie chcąc policja już niebawem do niego dotrze, ponieważ wszystkie jego dane osobowe znajdują się na umowie najmu sportowego auta.

Toyota GR Supra - ZOBACZ WIDOK 360°

GALERIA - taka jest Toyota GR Supra 3.0 Turbo