Zlot w Gorzowie! Policjanci przyjechali bez zapowiedzi. Uczestnicy łamali przepisy i nie mieli uprawnień

2021-07-05 14:07
Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.
Autor: Policja Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.

Uczestnicy zlotu samochodowego, który odbył się 3 lipca w Gorzowie Wielkopolskim, nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Gdy na ul. Kasprzaka bez zapowiedzi pojawił się patrol policji, posypały się mandaty. W trakcie działań mundurowi ukarali kilkanaście osób za brak uprawnień do kierowania, przekroczenie dozwolonej prędkości oraz stan techniczny pojazdów.

W sobotnie popołudnie policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego bez zapowiedzi pojawili się na zlocie zorganizowanym przez fanów motoryzacji. Mundurowi już przed wydarzeniem czas i miejsce, w którym odbędzie się spotkanie. Gdy zawitali na ul. Kasprzaka, uczestnicy nie mogli liczyć na taryfę ulgową - posypały się mandaty!

Sprawdź: Szybowiec zatamował ruch na krajowej "siódemce". Ta podróż nie poszła zgodnie z planem - ZDJĘCIA

Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.
Autor: Policja Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.

Posypały się mandaty

Wśród uczestników sobotniego zlotu, znajdowały się osoby, które nie przestrzegały przepisów ruchu drogowego. Policjanci ukarali kilkanaście osób za brak uprawnień do kierowania, przekroczenie prędkości oraz techniczny pojazdów. Jeden z kierowców stracił także prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Po interwencji policji uczestnicy spotkania wyjechali poza miasto, by ostatecznie rozjechać się przed godziną 22.

Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.
Autor: Policja Zlot samochodowy w Gorzowie Wlkp.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE