Tylko 3 pola w kalkulatorze OC/AC! Beesafe debiutuje na rynku

2020-10-20 12:07 Materiał Partnerski
Beesafe OC AC
Autor: Materiały promocyjne

Jeśli masz samochód, to raz do roku musisz dla niego wykupić OC. Do „gołego” ubezpieczenia obowiązkowego możesz też kupić dodatki. Czy można to zrobić inaczej niż u agenta czy przez telefon? Oczywiście. Sprawdzamy, jak to robi firma Beesafe, która właśnie weszła na rynek.

Z punktu widzenia każdego kierowcy, ubezpieczenie ma być tanie i dobre. Do tego zakup ma być szybki i prosty. Z takiego też założenia wychodzą twórcy firmy Beesafe. Na starcie swojej działalności uruchomili najkrótszy, a co za tym idzie najszybszy kalkulator ubezpieczeń OC i AC. Poza klasycznymi polisami, sprzedają też zupełnie nowe, praktyczne dodatki do ubezpieczeń.

Kalkulator OC/AC w 3 krokach

Kalkulatory ubezpieczeń znane są od lat i chyba nikt nie spodziewał się tutaj rewolucji. Jak pokazuje przykład Beesafe kalkulatorem OC/AC można namieszać. W jaki sposób? Dając tylko 3 pola do wypełnienia, w dodatku danymi, które ma się pod ręką.

Już opisujemy, jak to wygląda krok po kroku. Wchodzimy na stronę https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/, podajemy: rok produkcji auta, jego numer rejestracyjny i datę urodzenia kierowcy a reszta dzieje się sama. Kalkulator sam uzupełnia pozostałe dane, które potrzebne są do wyliczenia składki.

Gdy pojawi nam się uzupełniony formularz, sprawdzamy czy wszystko się zgadza, akceptujemy i … dostajemy ostateczną cenę. Teraz już tylko pozostaje zdecydować, czy kupić ubezpieczenie czy nie. A wybieramy z trzech przedstawionych propozycji, do których możemy też dobrać autorskie dodatki. 

Wygodny kierowca

No właśnie. Beesafe nie sprzedaje tylko typowych ubezpieczeń, jak wspomniane OC, Autocasco, czy też assistance lub NNW. Firma ta proponuje też usługi niedostępne nigdzie indziej.

Pierwszą z nich jest usługa dla zabieganych właścicieli aut lub tych osób, które nie lubią marnować czasu w serwisach samochodowych czy warsztatach. „Wygodny kierowca” polega na tym, że pracownik Beesafe pojedzie naszym autem za nas na przegląd, wymianę opon czy na naprawę. Po skończonej usłudze odstawi nasz samochód tam, gdzie chcemy.

Do tego Beesafe zapewni naprawę auta w serwisach z rabatem. Raz w roku za darmo dostaniemy wymianę oleju i 30 minut przejazdu pożyczonym autem w Panek Carsharing. Na tym nie koniec – w ramach „Wygodnego kierowcy” możemy też serwisować klimatyzację czy skorzystać z ozonowania wnętrza z myciem pojazdu do kompletu. To ostatnie jest szczególnie przydatne w okresie pandemii.

Ubezpieczenia miejskie

Kolejny produkt przyda się przede wszystkim mieszkańcom większych miast lub stałym bywalcom aglomeracji. Poruszanie się w miejskiej dżungli autem to niekoniecznie dobry wybór – korki, korki i jeszcze raz korki. Do tego dochodzi problem z miejscami do parkowania i ceną za pozostawienie samochodu w wyznaczonym miejscu. Nie wspominając o wpływie ruchu samochodowego na środowisko.

Wielu z nas przesiada się więc na rower czy hulajnogę. I dla takich osób Beesafe stworzył „Ubezpieczenia miejskie”, czyli połączenie OC w życiu prywatnym i NNW. Co to oznacza? Że ubezpieczyciel zapłaci za szkody, które wyrządzimy podczas jazdy rowerem, hulajnogą, czy nawet na deskorolce. Zapłaci także wtedy, gdy zrobimy coś złego sami sobie. Co ciekawe, polisa ta działa wtedy, gdy jeździmy własnym sprzętem, jak i wypożyczonym. Dotyczy też elektrycznych rowerów i hulajnóg. Szczegóły są dostępne na stronie https://beesafe.pl/.

Prosto, szybko i wygodnie

W tej chwili Beesafe sprzedaje tylko ubezpieczenia komunikacyjne i robi to w pełni zdalnie.  Z kalkulatora ubezpieczyciela można również korzystać mobilnie bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Do dyspozycji mamy też doradców, do których można w każdej chwili zadzwonić. Odpowiedzą oni na nasze pytanie i pomogą w zakupie dobrego ubezpieczenia.

Wsłuchując się w głos klientów, Beesafe dopasowuje się do ich oczekiwań. A ci, od ubezpieczycieli oczekują wygody, prostoty i oszczędności ich czasu, nie tylko pieniędzy. Te warunki spełnia kalkulator OC/AC Beesafe. Do tego, poza podstawową ochroną firma ta odciąża swoich klientów od około samochodowych obowiązków, przynajmniej tych mniej przyjemnych.

Najnowsze