Puszcza bąki, ma gry wideo, a nawet kominek! Sprawdziliśmy co potrafi Tesla Model 3 - WIDEO

2019-09-29 2:39 Jan Guss-Gasiński
Gra wideo w Tesli Model 3
Autor: Jan Guss-Gasiński Gra wideo w Tesli Model 3

Kiedyś szczytem technologii w autach były telefony satelitarne, później cyfrowe wyświetlacze z nawigacją, a teraz na wyposażeniu wielu samochodów znajdziemy sztuczną inteligencję, która z nami porozmawia i nawet przejmie prowadzenie. Najlepszym przykładem zdumiewających rozwiązań stosowanych w autach jest Tesla. Marka ta od lat stoi krok od konkurencji, co najpierw potwierdziły Modele S i X, a teraz Model 3, w którym 15-calowy dotykowy ekran ze swoim systemem multimedialnym, jest najbardziej rozbudowanym centrum rozrywki, z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia.

Nie ulega wątpliwości, że klient zdecydowany na zakup nowoczesnego samochodu, będzie w głównej mierze zainteresowany najnowocześniejszymi rozwiązaniami z dziedziny technologii. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jakiego auta szuka. W przypadku aut sportowych szansa na to, że znajdziemy w wyposażeniu rozbudowany system multimedialny, jest naprawdę niewielka. Z kolei celując w samochód do jazdy na co dzień, chce się na długich trasach, w korku czy na postoju, mieć pod ręką wszystko, co wymyślił człowiek.

Wszystko o tym aucie: Tesla Model 3 potrafi zdumiewające rzeczy! Sprawdziliśmy ją od A do Z - TEST, OPINIA, WIDEO

Czy jest złoty środek? Odpowiedź to Tesla Model 3. Pojazd ten pomimo fenomenalnych osiągów, którymi jest w stanie zawstydzić światową czołówkę, ma też bogate multimedia Co w nich znajdziemy? Przeglądarka internetowa, kilkanaście gier wideo, nastrojowy klimat z kominkiem, a nawet poduszkę pierdziuszkę. Zobaczcie koniecznie na naszym wideo możliwości tego samochodu.

WIDEO - zobacz, co potrafi Tesla Model 3: